Hva trenger du hjelp til i dag?

Kontakt oss

EnterNett holder til i egne lokaler i Sverdrupsgate 23 i Stavanger – der vi også har et moderne datasenter.

Addresse: Sverdrupsgate 23
4007 Stavanger

E-post: post@enternett.no

Support: helpdesk@enternett.no

Telefon: 51 84 90 90

Åpningstider: 8:00-16:00 (man-fre)

Hvem er vi?

Vi er for tiden 10 ansatte (9 årsverk). Dette er den gjengen som forsøker å yte best mulig tjenester til våre kunder:

Bjarte Hetland
Daglig leder/partner

Telefon: 51 84 90 94
E-post: bjarte@enternett.no

Kjetil Njå
Senior IT-konsulent/partner

Telefon: 51 84 90 91
E-post: kjetil@enternett.no

 

Asle Njå
Senior IT-konsulent/partner

Telefon: 51 84 90 92
E-post: asle@enternett.no

Bernt Chr. Rosland
Driftsansvarlig datasenter

Telefon: 51 84 90 97
E-post: bernt@enternett.no

 

Terje Skalvik
Senior IT-konsulent/Helpdeskleder

Telefon: 51 84 90 98
E-post: terje.skalvik@enternett.no

Torleif Dønnestad
Produktansvarlig Skoledata/Systemutvikler

Telefon: 51 84 90 95
E-post: torleif@enternett.no

Terje Berentsen
Senior nettverkskonsulent

Telefon: 51 84 90 99
E-post: terje.berentsen@enternett.no

Lasse Tjessheim Walde
IT-konsulent

Telefon: 51 84 90 89
E-post: lasse.walde@enternett.no

Kari Hanasand
Resepsjonist

Telefon: 51 84 90 90
E-post: kari@enternett.no

Lisbeth S. Hakestad
Resepsjonist

Telefon: 51 84 90 90
E-post: lisbeth@enternett.no

EnterNett as